Masažai

Holistinis viso kūno masažas

By 2011 11 balandžio No Comments

Holistinis masažas – tai rankos ir minties prisilietimas. Žmogaus kūnas nedalinamas į atskiras kūno dalis, o veikia kaip vientisa, harmoninga visuma. Rankos atlieka atpalaiduojančius masažo judesius, o mintys susikoncentruoja ties žmogumi, kurį liečiame.

Šiandien žmonės vargina save ta pačia kūno padėtimi ilgą darbo dieną, per mažai sportuoja… Dėl šių priežasčių išbalansuojamas visas Jūsų organizmas, vieni raumenys per daug apkraunami, kiti visai nedirba, pakrypus stuburui, pasislenka organai, sutrinka kraujo ir limfos apytaka, silpnėja imuninė sistema. Todėl holistinis kūno masažas leis pašalinti raumenų nuovargį, sąstingį, nuramins ir harmonizuos, atpalaiduos nuo streso ar tam tikrų ilgalaikių neigiamų emocijų sustingusius raumenis, leis pagerinti kraujo apytaką, audinių mitybą, pagerins bendrą organizmo būklę. Masažas šalina nuovargį, padidėjusį jautrumą, nemigą, leidžia visam kūnui maksimaliai atsipalaiduoti. Holistinis masažas ypatingai ramina nervų sistemą, nes nervai yra labai sudėtinga ir svarbi sistema, siunčianti smegenų signalus į visą kūną. Milijonai nervų galūnėlių, pasklidusių po kūną, kontroliuoja didžiumą organizmo funkcijų. Todėl holistinis masažas ir yra svarbi priemonė, leidžianti stiprinti nervų sistemą ir maksimaliai atsipalaiduoti.

Holistinio viso kūno masažo atlikimo eiga

  • Atliekamas nugaros ir pečių juostos masažas (30 min. trukmės procedūra).
  • Atliekamas holistinis viso kūno (krūtinės dalies, rankų, kojų ir nugaros) masažas (60 min. trukmės procedūra).
  • Atliekamas holistinis viso kūno (krūtinės dalies, rankų, pilvo, kojų ir nugaros) masažas (90 min. trukmės procedūra).
  • Atliekamas holistinis viso kūno (pasisveikinimo, kūno išlaisvinimo ritualas, kaklo, krūtinės dalies, rankų, pilvo, kojų ir nugaros) masažas (120 min. trukmės procedūra).

Masažas atliekamas rankomis, naudojant natūralius masažinius kremus – aliejus.

Atpalaiduojamasis masažinis kremas – aliejus nuima stresą, sumažina raumenų ir sąnarių skausmus po fizinio krūvio. Jo sudėtyje yra kokoso aliejaus, vitaminų A ir E, levandos ekstrakto, bičių vaško.

Tonizuojamasis masažinis kremas – aliejus pagerina kraujotaką, odos elastingumą, tonizuoja. Jo sudėtyje yra kakavos sviesto, vitaminų A ir E, kalendos ekstrakto, bičių vaško.

Stangrinamasis masažinis kremas – aliejus pagerina kraujotaką, apsaugo nuo strijų susidarymo, lygina ir stangrina odą. Jo sudėtyje yra sojos aliejaus, vitaminų A ir E, eukaliptų eterinio aliejaus, bičių vaško.

 

Kainynas