Anticeliulitinės procedūrosstarvac sp original vakuuminis

Vakuuminis kojų, sėdmenų masažas STARVAC SP ORIGINAL aparatu

By 2011 27 spalio No Comments

Kas yra celiulitas? Tai klausimas, kuris šiandien yra yaptingai svarbus. Celiulitas – tai tarpusavyje suaugusios išsiplėtusios riebalinės ląstelės, kuriose yra daug toksinų ir šlakų, medžiagų apykaitos metu nepasišalinusių produktų. Kai riebalinės ląstelės padidėja ir sukimba, oda tampa panaši į apelsino žievelę, tuo pačiu pablogėja kūno estetinis vaizdas. Todėl didžiausias celiulito priešas – vakuuminis masažas.
Vakuuminis masažas atliekamas naujausiu Starvac SP Original aparatu ir skirtas žmonėms, turintiems celiulitą, didelę kūno riebalų masę. Šio masažo metu yra detoksikuojamos organizmo ląstelės, suaktyvėja medžiagų apykaita, pagerėja kraujotaka ir limfos apytaka, prasiplečia nefunkcionuojantys kapiliarai, todėl į juos lengviau priteka kraujo ir pagerėja audinių aprūpinimas deguonimi, skatinama kolageno ir elastino skaidulų sintezė odoje. Po procedūrų oda tampa lygesnė, elastingesnė ir gražesnė. Vakuuminis masažas Starvac SP Original aparatu turi raminamąjį poveikį centrinei nervų sistemai, stiprina imuninę sistemą, gerina bendrą savijautą, nuotaiką, miegą.

Taigi, vakuuminis masažas aparatu „Starvac SP Original“ efektyvus:
• Celiulitui gydyti;
• Odos mitybai ir medžiagų apykaitai gerinti;
• Odos senėjimo procesams lėtinti;
• Kūno svoriui mažinti.

Vakuuminis masažas nerekomenduojamas žmonėms, kurie turi labai aukštą kraujo spaudimą, turintiems onkologinių susirgimų, labia išsiplėtusias, skausmingas venas, alerginius susirgimus ir nėštumo metu.

Kad vėl galėtumėte grožėtis elastinga ir lygia oda, Jums prireiks 1-2 procedūrų per savaitę intensyvaus kurso.
Rekomenduojamas 10 procedūrų kursas, vėliau – palaikomasis – 2-4 procedūros per mėnesį.

Kainynas

  • Kaina: 17 € Trukmė: 35 min.
  • Kaina: 25 € Trukmė: 60 min.